tina sena. nice to meet you. >> sonya. >> sonya's my head baker. ucts that you see here. so what i wanted to do today is we want to market tina's products, and the goal is we want them to taste good, and we want them to look good. >> okay. >> when we finish making this, from a business standpoint, we'll know how much went in in raw materials, how much went in in labor, how much went in in packaging-- >> okay. >> currently, it costs tina up to 75¢ to make a single bite. by mass-producing the bite, i can lower the cost to 10¢ per bite. each package will consist of eight bites, which means it'll cost us the 80¢ to make the entire package. we're gonna sell these to retailers for $3 each, yielding us $2.20 of profit per package. an average order from a national grocery store chain would be between 10,000 and 30,000 units. with only one order, we can make between $22,000 and $66,000 in profit. you first. >> this is like a dream come true right now. >> this is a good start. it's not bad for half a day of work. michael will like these. >> oh, i'm excited. i